Menu
 • NKP Fiľakovský hrad

  NKP Fiľakovský hrad (Foto: Z. Schnelczer)

 • Budova Vigadó

  Budova Vigadó (Foto: G. Illés)

 • Kaštieľ Berchtoldovcov

  Kaštieľ Berchtoldovcov (Foto: Z. Schnelczer)

 • Mestský park

  Mestský park (Foto: Z. Schnelczer)

 • NKP Farský kostol nanebovzatia Panny Márie a františkánsky kláštor

  NKP Farský kostol nanebovzatia Panny Márie a františkánsky kláštor (Foto: Z. Schnelczer)

 • Novohradské turisticko-informačné centrum

  Novohradské turisticko-informačné centrum (Foto: Mesto Fiľakovo)

 • Mestský úrad

  Mestský úrad (Foto: archív mesta Fiľakovo)

Kontakty
Mestský úrad Fiľakovo
Radničná 25, 986 01 Fiľakovo
tel., fax: +421-(0)47-4381001
email: mesto@filakovo.sk

Úradné hodiny MsÚ:
Po.-Št.: 7.30-11.30/12.30-16.00
Piatok: 7.30-11.30

Klientske centrum:
Po.-Št.: 7.30-16.00
Piatok: 7.30-11.30

Koronavírus zasiahol aj do súťažného diania Kolkárskeho oddielu (KO) FTC Fiľakovo. Súťaže sa s výnimkou dorastencov ukončili bez určenia poradia. Extraligové A mužstvo malo našliapnuté na zisk vicemajstra Slovenska, B mužstvo stihlo dohrať 1. kolkársku ligu Východ, no nepostúpilo do finálového turnaja. Seniori v C tíme mali začať jarnú časť 2. ligy Východ týždeň po uzatvorení kolkární. Dorastenci obsadili 4. miesto.

Čítať ďalej...

Porozprávali sme sa s Richardom Konczom, jedným z nových posíl fiľakovského kádra.

Čítať ďalej...

Prečítajte si rozhovor s Richardom Farkašom, bývalým futbalovým hráčom, asistentom trénera a dnes vedúcim mužstva FTC.

Čítať ďalej...

FTC Fiľakovo - TJ Družstevník Liptovská Štiavnica 1:1 (0:1)

Výkon z našej strany nebol zlý, vzhľadom na to, v akom sme stave. Museli sme zmeniť herný systém a hoci chlapci zo seba vydali maximum, nevyvarovali sme sa znova individuálnych chýb. Za jednu takú nás súper potrestal gólom, takže sme nevydržali bezgólový stav tak dlho, ako sme chceli. S výkonom mužstva som ale celkovo spokojný, hlavne s ich bojovnosťou a s tým, že do hry dali srdce. Hoci nám chýba kvalita vpredu, chlapci spĺňajú, čo som od nich očakával. Stratili sme síce doma body, ale na viac sme, bohužiaľ, v tej chvíli nemali.

Čítať ďalej...

Prečítajte si rozhovor s Ľubomírom Šimkovičom, asistentom trénera A mužstva a trénerom futbalovej mládeže U-15 FTC.

Čítať ďalej...

V rubrike Komentár trénera budeme čitateľom spravodaja pravidelne pri¬nášať rozhovor s trénerom Eugenom “Jencim” Barim, ktorý zanalyzuje po¬sledné zápasy a výkony mužstva.

Čítať ďalej...

TIPOS III. liga Stred 2020/2021 jeseň - muži

Čítať ďalej...

Vedenie OZ FTC Fiľakovo oznamuje, že dňa 7. februára o 16:00 hodine sa v zasadačke mestského úradu bude konať volebná konferencia OZ FTC Fiľakovo. Na nové 4-ročné obdobie sa budú voliť členovia správnej rady a prezident. Voľba je pre verejnosť otvorená, o dané funkcie je možné sa uchádzať.

Futbalový štadión FTC Fiľakovo 24.6.2017 - sobota

Čítať ďalej...

Komisia pre školstvo, mládež a šport pri MZ vo Fiľakove, pozýva družstvá detských kategórií (žiaci ZŠ) na futbalový turnaj žiakov ZŠ o „Pohár primátora mesta Fiľakovo“ a družstvá dospelých kategórií (neregistrovaní hráči, alebo hráči nad 35 rokov) na turnaj v minifutbale o „Putovný pohár primátora mesta“, a zároveň aj amatérske (neregistrovaní hráči a hráčky) dvojčlenné družstvá na kolkársky turnaj o „Pohár prezidenta FTC“.

Čítať ďalej...

Aj mesto Fiľakovo sa zapojilo do druhého ročníka cyklistických pretekov pod názvom Jarná cena mesta Rimavská Sobota, ktorý je naplánovaný na nedeľu 15. mája 2016.

Čítať ďalej...

Propozície - Fiľakovský cross 2016

Čítať ďalej...

Komisia pre školstvo, mládež a šport pri MZ vo Fiľakove, pozýva družstvá detských kategórií (žiaci ZŠ) na futbalový turnaj žiakov ZŠ o „Pohár primátora mesta Fiľakovo“ a družstvá dospelých kategórií (neregistrovaní hráči, alebo hráči nad 35 rokov) na turnaj v minifutbale o „Putovný pohár primátora mesta“, a zároveň aj amatérske (neregistrovaní hráči a hráčky) dvojčlenné družstvá na prvý malý kolkársky turnaj o „Pohár prezidenta FTC“.

Čítať ďalej...

V dňoch 25.-26. 4. sa uskutočnili majstrovstvá Slovenska žiakov a mužov za účasti aj kolkárov FTC Fiľakovo.

Čítať ďalej...

Kolkárska sezóna 2014/2015 sa stala už minulosťou pre FTC Fiľakovo. Kolkári FTC Fiľakovo ukončili tento ročník na 3. a 9. mieste, čo znamená, že aj na budúci rok sa bude hrať v našej kolkárničke len 1. Liga východ.

Čítať ďalej...

Propozície turnaja v minifutbale o „Putovný pohár primátora mesta“ na rok 2014

Čítať ďalej...

Občianske združenie Fiľakovský cross, FTC Fiľakovo, Mesto Fiľakovo a občianske združenie beh.sk Vás pozývajú na 7. ročník populárneho podujatia Fiľakovský cross. Bežecké preteky pre všetky vekové kategórie od drobizgu až po seniorov, ale aj náročná kategória duatlonu čakajú na svojich tohtoročných účastníkov v sobotu 10. mája 2014 na štadióne FTC Fiľakovo a trati cez Belinské kopce.

Čítať ďalej...

Propozície turnaja v minifutbale o „Putovný pohár primátora mesta“ na rok 2013.

Čítať ďalej...

Rozpis zápasov IV. liga skupina - Juh / Jarná časť 2012-2013

Čítať ďalej...

Pozývame Vás na obľúbené bežecké podujatie pre všetky vekové a výkonnostné kategórie - VI.ročník Fiľakovského crossu, ktorý sa bude konať 11. mája 2013 na štadióne FTC Fiľakovo. Podujatie je určené pre každého, kto sa chce športom odreagovať od každodenných starostí, zasúťažiť si s ostatnými o najlepší čas, či umiestnenie, alebo len tak povzbudzovaním účastníkov stráviť krásne popoludnie v športovej atmosfére.

Čítať ďalej...

Webstránka využívá k poskytovaniu služieb súbory cookies. Používaním webstránky vyjadrujete súhlas s požívaním cookies.
Ďalšie informácie Ok