Menu
  • NKP Fiľakovský hrad (Foto: Z. Schnelczer)
  • Budova Vigadó (Foto: G. Illés)
  • Kaštieľ Berchtoldovcov (Foto: Z. Schnelczer)
  • Mestský park (Foto: Z. Schnelczer)
  • NKP Farský kostol nanebovzatia Panny Márie a františkánsky kláštor (Foto: Z. Schnelczer)
  • Novohradské turisticko-informačné centrum (Foto: Mesto Fiľakovo)
  • Mestský úrad (Foto: archív mesta Fiľakovo)
  • NKP Fiľakovský hrad (Foto: Z. Schnelczer)

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7

Kontakty
Mestský úrad Fiľakovo
Radničná 25, 986 01 Fiľakovo
tel., fax: +421-(0)47-4381001
email: mesto@filakovo.sk

Úradné hodiny
Mestský úrad:
Po.-Št.: 7.30-11.30/12.30-16.00
Piatok: 7.30-11.30
Klientske centrum:
Po.-Št.: 7.30-16.00
Piatok: 7.30-11.30

Základná škola, Školská 1, 986 01 Fiľakovo informuje o voľnom pracovnom mieste na obsadenie pozície „Učiteľ prvého stupňa základnej školy“. Ide o pracovný pomer na dobu určitú do 31.08.2020.

Čítať ďalej...

Stredoslovenská distribučná, a.s. (ďalej len "SSD, a.s.) informuje občanov mesta Fiľakovo - vlastníkov pozemkov, na ktorých sa nachádzajú elektrické vedenia, aby zamestnancom SSD, a.s. poskytli potrebnú súčinnosť pri kontrole a prípadnom odstraňovaní a okliesňovaní stromov a porastov, ktoré ohrozujú bezpečnosť a prevádzku elektrických vedení.

Čítať ďalej...

Mesto Fiľakovo oznamuje svojim občanom a klientom mestského úradu zmenu úradných hodín stavebného úradu (číslo dverí 10, prízemie, vedúci: Ing. Vladimír Šoóš):
Pondelok, streda a piatok: 7.30-11.30 / 12.30-15.30
Utorok a štvrtok: nestránkové dni

Spoločnosť LIDL každoročne vyhlasuje súťaž o ihrisko Žihadielko, ktoré môžu ľudia hlasovaním vybojovať pre svoje mesto. Z okolitých miest napríklad v Rimavskej Sobote pribudli v posledných rokoch dve ihriská. LIDL však vyhlásilo posledné kolo súťaže - na Slovensku tak vznikne posledných 10 ihrísk, ďalšia šanca už nebude! Chceme, aby jedno z nich bolo práve vo Fiľakove, a to na Farskej lúke. Pomôžte nám!

Čítať ďalej...

Vážení občania, pozývame vás na slávnostné odovzdanie novovybudovanej mestskej tržnice do užívania, ktoré sa uskutoční v piatok 13. decembra o 14:30 hod. Po oficiálnom akte si budete môcť vychutnať adventnú náladu na tradičných vianočných trhoch, ktoré budú prvým podujatím prebiehajúcim v areáli tržnice. Tešíme sa na vás!

S novým vedením Gymnázia vo Fiľakove prichádza zmena. Zameraná bude na užšiu spoluprácu so samosprávou, zriaďovateľom i okolitými základnými školami. Príďte si vypočuť novú stratégiu školy a majte informácie z prvej ruky!

Čítať ďalej...

V posledných týždňoch samospráva zaregistrovala zvýšený počet výtržností v oblasti odpadov. Tzv. „vyberači kontajnerov“ úradovali vo viacerých lokalitách mesta, na čo ste nás upozorňovali aj vy, obyvatelia. Mesto berie na vedomie závažnosť situácie a na zamedzenie takéhoto správania prijalo viacero opatrení:

Čítať ďalej...

Základná umelecká škola - Művészeti Alapiskola, Záhradnícka 2a, 986 01 Fiľakovo, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., 047/43 819 26 prijme do pracovného pomeru na celý úväzok účtovníčku, referentku pre personalistiku a mzdy a administratívnu zamestnankyňu v spojenej pracovnej pozícii.

Čítať ďalej...

Centrum právnej pomoci oznamuje, že v roku 2020 bude ich kancelária vo Fiľakove (Biskupická 49/B - areál FTC) otvorená v čase od 08:00 do 14:00 hod. (s obedňajšou prestávkou medzi 12:00 a 12:30 hod.), pričom hromadné konzultácie na osobný bankrot sa budú konať v čase od 08:00 do 10:00 hod.

Čítať ďalej...

Vážení občania, na území mesta Fiľakovo sa od dňa 30.10.2019 do 30.9.2020 uskutoční celoplošná priebežná regulácia (deratizácia) hlodavcov. Jednotlivé zásahy, ktoré sa uskutočnia v etapách, zahŕňajú ošetrenie všetkých lokálnych ohnísk výskytu hlodavcov (potkana hnedého) na verejných priestranstvách mesta Fiľakovo.

Čítať ďalej...

Mestské zastupiteľstvo vo Fiľakove prijalo dňa 26. septembra 2019 nové Všeobecne záväzné nariadenie mesta č. 06/2019, ktorým sa určuje metodika poskytovania dotácií z rozpočtu mesta Fiľakovo. Nadobudnutím účinnosti nariadenia žiadatelia, ktorí nie sú zaradení do zoznamu súborov pôsobiacich pri Mestskom kultúrnom stredisku, môžu svoje žiadosti o poskytnutie dotácie na rok 2020 spolu s prílohami predkladať do 31. októbra 2019.

Čítať ďalej...

Vážení obyvatelia, oznamujeme vám, že v utorok 1. októbra v čase od 08:00  do 15:00 hod. bude Baštová ulica z dôvodu stavebných prác (asfaltovanie) NEPREJAZDNÁ. V uvedenom čase sa dočasne bude dať vozidlami pod hrad dostať z Hlavnej ulice priamo cez Podhradskú ulicu (bežne pešia zóna). Ďakujeme za zhovievavosť.

Oznamujeme občanom mesta Fiľakovo a klientom MsÚ, že dňa 17. septembra 2019 (utorok) budú stránkové hodiny mestského úradu do 14.30 hod.

Vážení Fiľakovčania, pozývame vás na občianske fórum, ktoré sa bude konať vo štvrtok 19. septembra od 16-tej hodiny v zasadačke Mestského úradu vo Fiľakove na Radničnej 25. Na stretnutí sa zúčastnia zástupcovia vedenia mesta a budú informovať o najnovšom dianí v meste. Občianske fórum je príležitosťou pre záujemcov klásť otázky zástupcom samosprávy a dávať podnety z rôznych oblastí života mesta.

Mesto Fiľakovo oznamuje svojim občanom a klientom mestského úradu, že s účinnosťou od 4.9.2019 upravuje úradné hodiny Mestského úradu Fiľakovo a Klientskeho centra mestského úradu Fiľakovo nasledovne:

Čítať ďalej...

Webstránka využívá k poskytovaniu služieb súbory cookies. Používaním webstránky vyjadrujete súhlas s požívaním cookies.
Ďalšie informácie Ok