Komisia pre školstvo, mládež a šport pri MZ vo Fiľakove, pozýva družstvá detských kategórií (žiaci ZŠ) na futbalový turnaj žiakov ZŠ o „Pohár primátora mesta Fiľakovo“ a družstvá dospelých kategórií (neregistrovaní hráči, alebo hráči nad 35 rokov) na turnaj v minifutbale o „Putovný pohár primátora mesta“, a zároveň aj amatérske (neregistrovaní hráči a hráčky) dvojčlenné družstvá na prvý malý kolkársky turnaj o „Pohár prezidenta FTC“.

Všetky tri turnaje sa budú konať 20. júna 2015 od 9.00 hodiny na štadióne FTC, podrobné informácie a propozície turnajov sú k dispozícii u tajomníčky komisie p. Kristíny Medeovej v kanc. č.1 na Mestskom úrade vo Fiľakove, žiacky turnaj u Mgr. Štefana Ujpála - ZŠ Školská 1. Prihlásiť sa treba najneskôr do 18.6.2015 (futbal a kolky - dospelí), resp. do 29.5.2015 (školy)

Komisia pre školstvo, mládež a šport pri MZ vo Fiľakove a Mesto Fiľakovo zároveň pozývajú aj širokú verejnosť na strávenie voľnej soboty - 20. júna - v peknej športovej atmosfére a povzbudzovanie svojich favoritov. Hlavne na deti čaká aj množstvo sprievodných atrakcií (skákací hrad, drevený kolotoč, koníky a pod.)

Propozície turnaja v minifutbale o „Putovný pohár primátora mesta“ na rok 2015 [PDF, 21 kB]

Propozície futbalového turnaja žiakov ZŠ vo Fiľakove „Pohár primátora mesta Fiľakovo“ [PDF, 31 kB]

Propozície kolkárskeho turnaja o „Pohár prezidenta FTC“ [PDF, 249 kB]