Menu
 • NKP Fiľakovský hrad

  NKP Fiľakovský hrad (Foto: Z. Schnelczer)

 • Budova Vigadó

  Budova Vigadó (Foto: G. Illés)

 • Kaštieľ Berchtoldovcov

  Kaštieľ Berchtoldovcov (Foto: Z. Schnelczer)

 • Mestský park

  Mestský park (Foto: Z. Schnelczer)

 • NKP Farský kostol nanebovzatia Panny Márie a františkánsky kláštor

  NKP Farský kostol nanebovzatia Panny Márie a františkánsky kláštor (Foto: Z. Schnelczer)

 • Novohradské turisticko-informačné centrum

  Novohradské turisticko-informačné centrum (Foto: Mesto Fiľakovo)

 • Mestský úrad

  Mestský úrad (Foto: archív mesta Fiľakovo)

Kontakty
Mestský úrad Fiľakovo
Radničná 25, 986 01 Fiľakovo
tel., fax: +421-(0)47-4381001
email: mesto@filakovo.sk

Úradné hodiny MsÚ:
Po.-Št.: 7.30-11.30/12.30-16.00
Piatok: 7.30-11.30

Klientske centrum:
Po.-Št.: 7.30-16.00
Piatok: 7.30-11.30

Od utorka 13. októbra bude klientske centrum mestského úradu fungovať v klasickom režime. Pre verejnosť bude otvorené počas obvyklých stránkových hodín, klienti si tak budú môcť vybaviť všetky potrebné administratívne záležitosti.

Ostatná časť úradu bude naďalej fungovať v neverejnom režime - neodkladné stretnutia s ostatnými úradníkmi či zástupcami mesta je potrebné vopred si dohodnúť telefonicky alebo emailom. Centrum sa mesto rozhodlo otvoriť po testovaní úradníkov, v ktorom už v posledných dňoch nepribudli ďalší pozitívne testovaní.

Vo Fiľakove doteraz evidujeme 30 nakazených, z toho 9 prípadov sa týka futbalového A mužstva FTC. Podľa najnovších nariadení vlády ostávajú od dnešného dňa (12.10.) zatvorené stredná odborná škola aj gymnázium, na základnej umeleckej škole je prerušená skupinová výučba. Základné a materské školy zatiaľ ostávajú otvorené. Rúška však budú povinné pre všetkých žiakov ZŠ. Ruší sa krúžková, kultúrna aj športová činnosť. Bary, kaviarne a reštaurácie budú môcť jedlá a nápoje vydávať cez okienko, konzumácia na mieste je povolená len na terasách. Zatvorené ostanú aj fitness centrá. Znova sa zavádza čas v obchodoch vyhradený len pre seniorov, a to medzi 09:00 a 11:00 hod.

Nakoľko situácia stále nie je stabilizovaná, opätovne vyzývame všetkých našich obyvateľov na opatrnosť, dodržiavajte pravidlo rúško-odstup-ruky. Uvedomujeme si, že situácia je pre nás všetkých veľmi náročná, buďme však trpezliví a chráňme seba aj svoje okolie. Spolu to zvládneme.

Webstránka využívá k poskytovaniu služieb súbory cookies. Používaním webstránky vyjadrujete súhlas s požívaním cookies.
Ďalšie informácie Ok